Ara

Son Eklenenler


05/01/2021

DOÇ. DR. ATALAY… Devamı

29/12/2020

PROF. DR. KAŞİF… Devamı

22/12/2020

DR. OSMAN ARSLAN… Devamı

15/12/2020

ANADOLU SÖYLEŞİLERİ SOHBETİ Devamı

08/12/2020

Anadolu Söyleşileri -… Devamı

01/12/2020

Anadolu Söyleşileri Prof.… Devamı

Vakfımız Genel Kurul Niteliği Taşıyan 59.Olağan Mütevelli Toplantısını Yaptı

18/07/2020

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim vakfı karar organı Mütevelli Toplantısı 18 Temmuz 2020 tarihinde yapıldı. Yapılan toplantıda Vakfın 2019 yılı faaliyetleri ve mali durumu değerlendirildi. Yönetim Kurulu faaliyetleri ve mali durum yönünden ibra edildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Başer, vakıf çalışmalarına büyük bir özveri ile maddi manevi destek ve katkılarından dolayı Mütevelli üyelerine, bütün Yönetim Kurullarında, komisyonlarda ve faaliyet birimlerinde görev alan üyelere, vakıf dostlarına ve bu toplantıya gelerek katılımlarından ve katkılarından dolayı Mütevelli üyelerine teşekkür etti.

Ülkemizde, İslam ve insanlık dünyasında yaşanan sıkıntıların medeniyet krizinden kaynaklığını, bu nedenle kendi medeniyetimizle ilgili farkındalık oluşturmak için Medeniyetimizin yeniden inşası tasavvuru projesi ile çalışmalarını yürüttüklerini belirtti.

Bu güne kadar kurumsal olarak vakfın önemli bir mesafe kaydettiğini, yapılan çalışmaların geniş kesimlerde sempati oluşturduğunu, önümüzdeki dönemde ise hazırlanan ikinci dönem üç yıllık stratejik plan ve yönetim kuruluna verilen yetkiler çerçevesinde, başta mütevelli olmak üzere bütün teşkilat ve faaliyet birimlerimizde daha dinamik, aktif ve etkin çalışmalar yapmak istediklerini söyledi.

Bu doğrultuda vakıf senedimiz de dâhil gerekli çalışma ve yeni düzenlemeleri yapacaklarını, mütevelli üyelerimizin üzerine daha büyük görev ve sorumluluklar düştüğünü, daha çok maddi ve manevi katkı vermeleri gerektiğini belirtti.

Toplantıda Genel Merkez, Şube ve temsilcilik yönetimleri seçildi. Boşalan iki mütevelli üyeliğine Mehmet Karabacak ve Fatih acar getirilmiştir.

Genel Merkez Yönetim kuruluna yeniden Hayrullah Başer, Şazeli Çügen, Adnan Yıldırım, Ömer Kara, Raif AK, Mehmet Öztürk, Abidin Memili seçilmişlerdir.

Haber Turan Kaya

Whatsapp

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı

© Copyright 2020

İletişim Bilgilerimiz