Anadolu Vakfı Gençleri "Proje Yazma" Konulu Konferansa Katıldı

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı gençleri, 11 Aralık 2021 Cumartesi saat 13.00’de Gazi Üniversitesinde Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Salih Şahin’in Proje Yazma konferansına katıldı.

Prof. Dr. Salih Şahin Tekrar Gençlerle Bir Araya Geldiği İçin Çok Mutlu Olduğunu Belirtti

Konferansta baştan sona proje oluşturma ve yönetme süreci hakkında konuşuldu. Öncelikle projenin ne anlama geldiği, proje yazmaya nereden başlayacağımız ile ilgili ve bu sürecin nasıl hazırlanacağına dair bilgileri hem anlatarak hem de slayt gösterisiyle birlikte gençlere bilgiler verdi. Herkesin proje yapabileceğini söyleyen Sayın Şahin, proje fikrinin nasıl bulunacağını da açıkladı.

Konferansın Sonunda Soru-Cevap Yapıldı

Anlatılanların ardından gençlerin fikirleri ve merak ettiği sorular cevaplandı. Gençlerin proje yazmakla ilgili fikirlerinin oluşumu sağlanmasının sonunda lokma ve çay ikramlarıyla birlikte konferans sonra erdi.

Gençler Konferanstan Sonra “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” Etkinliğini Ziyaret Etti

Gazi Üniversitesinde yapılan konferansın ardından gençler, İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ne de katıldı. ATO Congersium Kongre ve Sergi Merkezindeki bu etkinlikte 40’ın üzerinde kurum ve kuruluştan temsilciler bulunmaktaydı.

Etkinlik ‘’Geleceğin Burada, Devletin Yanında’’ Sloganıyla Gerçekleştirildi

Yapılan bu organizasyonda gençler, yapılan destekler, burslar, teşvik ve fonlar hakkında bilgi edindi. Akıllarında bulunan sorular hakkında bizzat konuşarak cevap aldılar.